Yin -WIP-

Goto down

Yin -WIP-

Příspěvek pro Yin za Thu Sep 28, 2017 6:42 pm

KG:

Název: Chiton: Armōru
Úroveň: B
Typ: KG
Popis: Na těle uživatele se objeví brnění, které je odolné vůči Taijutsu a vrhacím zbraním. Je odolné i vůči Ninjutsu. Je možné obalit jen určitou část těla. Tato akce je výrazně rychlejší než obalení celého těla.
Nevýhody: Trvá jeden post, než se obalí celé tělo. V kloubech je brnění slabší, kvůli pohybu. Pokud se bude vrhací zbraní útočit 5x na to stejné místo, tak se brnění proděraví (musí to však být to stejné místo). Proti Katon technice úrovně C to vydrží 2 přímě zásahy a bude to ještě použitelné, no s výraznými škodami a po 3 přímém zásahu je brnění nepoužitelné a jeho zbytky Yin vstřebá jako krev zpátky do těla (moc toho však nebude). Toto brnění vydrží bez vážného poškození 5/6 postů. Záleží, kolik poškození z Taijutsu a vrhacích zbraní dostane.
Vzhled:


Název: Chiton: Bōru
Úroveň:
Typ: KG
Popis: Kolem Yina se vytvoří koule, která slouží jako obrana kolem celého těla. Slouží převážně k zacelení ran a obnově krve v klidu. Koule má stejné vlastnosti jako Chi no Armōru, ale Yin musí zůstat na místě, s koulí totiž nelze hýbat. Krev se postupně vypařuje, takže v ní Yin může zůstat maximálně 5 postů. Čím dříve z ní vyjde, tím více krve pak vstřebá zpět.
Nevýhody: S koulí nelze hýbat. Má stejné nevýhody jako Chiton: Armōru, kromě slabších míst, jelikož je to koule a její vytvoření trvá 2 posty.

Název: Chiton: Weppon
Úroveň:
Typ: KG
Popis: Yin vypustí trochu krve ze svého těla a vytvoří libovolnou zbraň. Většinou však tvoří meč, který je pevnější a ostřejší, než kvalitní katana. Může však nabrat kapalnější formu a projít skrz meč nepřítele a zasáhnout.
Nevýhody: Při zkapalnění je potřeba nějaké místo pro následné zpevnění, aby to způsobilo zranění.
Vzhled:

Název: Chiton: Chitoriatsukai
Úroveň:
Typ: KG
Popis: Yin ze svého těla vypustí krev, se kterou může dělat cokoliv. Měnit její tvary, pohybovat s ní. Slouží to například k tichému sebrání předmětů.
Nevýhody: Krev se postupně vypařuje a vydří 5-7 postů podle toho, kolik krve vypustí. Může jí ovládat na libovolnou vzdálenost, ale to se nedoporučuje, protože když jí ztratí z dohledu, tak se může prozradit.

Název: Chiton: Ochiru
Úroveň:
Typ: KG
Popis: Yin vypustí do ovzduší kapky své krve, které může následně vystřelit jako projektily.
Nevýhody: Krev nelze vstřebat zpátky. Účinnost je menší, než Kimimarovy prstní články.

Název: Chiton: Kyūshū
Úroveň:
Typ: KG
Popis: Když Yinovi dochází krev, tak vypije krev z krevních sáčků, nebo z mrtvol, které jsou poblíž, kterou pak jeho tělo vstřebá a hodí jí do krevního oběhu. Tuto krev pak Yin dokáže používat úplně normálně jako vlastní.
Nevýhody: Než se krev vstřebá, tak to trvá 1 post. Pokud je však jiné krevní skupiny, tak přeměna na jeho vlastní krevní skupinu trvá další jede post (ve výsledku 2)

Název: Chiton: Konshīrā
Úroveň:
Typ: KG
Popis: Yin dokáže změnit počet různých věcí, které obsahuje jeho krev. Například červené krvinky. V tomto případě se jedná o krevní destičky, jejichž počet výrazně zvýší a to na místě rány a ony jí automaticky a rychle zacelí. Velký počet krevních destiček napomáhá k rychlejší regeneraci, ale není to tak rychlé jako Infuin Kai nebo u Jinchuuriki.
Nevýhody: Tento proces je také automatický a také má zamezit ztrátě krve. Nelze zastavit a při větších ránách uživatele vyčerpává. Nejvíce se hodí k technice Chiton: Bōru, kde je možné se vydýchat a nabrat trochu energie zpátky.

Název: Chiton: Ondo henka
Úroveň:
Typ: KG
Popis: Tuto techniku Yin využívá, pokud se nachází v extrémních podmínkách. Velmi nízká nebo vysoká teplota prostředí mu tak nedělá problém, protože se přizpůsobí.
Nevýhody: Pokud je jin ve vážně extrémních teplotních podmínkách, tak to nesmí přehnat, jinak by se podchladil nebo by si zvýšil teplotu tak, že by to jeho orgány nepřežili, což by zapříčinilo smrt.

Název: Chiton: Pūru
Úroveň:
Typ: KG
Popis: Yin je schopen přeměnit své tělo v kaluž krve, ve které dokáže přetrvat 5 postů. Dokáže se i pohybovat.
Nevýhody: Po přeměně na kaluž krve se Yinova krev pomalu vypařuje. Proto dokáže vydržet v tomto stavu pouze 5 postů, protože pak už by neměl dostatek krve na to, aby se udržel při vědomí.  Při pohybu za sebou Yin nechává krvavou stopu, která se po 1 postu také vypaří. Když se tedy Yin v tomto stavu pohybuje, tak ztrácí krev rychleji a dokáže tak jako kaluž přetrvat méně postů (záleží, jak moc a jak daleko se pohybuje). Tuto techniku je zbytečné použít na místech, kde není krev.

Název: Chiton: Seishi
Úroveň:
Typ: KG
Popis: Yin vloží určité množství své krve do mrtvoly a ta "vstane z mrtvých". Tato mrtvola dokáže myslet stejně, jako když byla živá až na to, že Yinova krev dokáže potlačit jejich vědomí a nemohou jednat proti Yinově vůli. Yin dokáže najednou oživit až 5 mrtvol.
Nevýhody: Každá mrtvola má životnost 5 postů, ale technika se dá vyrušit tím, že se jí usekne hlava nebo probodne srdce. Čím více mrtvol Yin najednou používá, tím jsou slabší (platí pravidlo, že víc mrtvol=méně efektivní a obráceně). Pokud ovládá jen jednu mrtvolu, tak je schopná používat Yinovy schopnosti (pouze zbraň), pokud jich má více, tak dokáží používat pouze Taijutsu (bude však mnohem silnější, protože mrtvoly necítí bolest). Yin po vyprchání nebo vyrušení techniky není schopen přijmout krev zpátky.
avatar
Yin

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 26. 09. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru