Země

Goto down

Země

Příspěvek pro Admin za Thu Sep 28, 2017 5:01 pm

Země


Joshigakure –Tahle Země se skládá z: Konohagakure no Sato, Sunagakure no Sato, Amegakure no Sato,…
Populace a území: Joshigakure, se rozkládá na území zhruba dvou vesnic Starého věku. V této zemi, je poměrně nehostinné a drsné prostředí. Velká část země, je pokryta lesy a horami. I řes nepříznivé podmínky, je tady velmi úrodná půda, ale každý, kdo se tu pokusí něco pěstovat, už musí mít dostatek zkušeností. Půda je totiž hodně bohatá na minerální látky. Je zde hodně lomů na drahé kovy. Tato Země má nejkvalitnější ocel, právě díky těmto minerálním látkám. Většinu z této ocele používá na nejlepší možnou výzbroj pro své shinobi, ale vcelku malé množství vyváží za velmi výhodnou cenu. V Joshigakure se velmi dbá na kvalitní trénink a výcvik. Populace je zde poměrně hodně rovnoměrně rozmístěna, ale samozřejmně, že ve větších městech je více lidí také, ne tolik lidí si troufne bydlet v horách.
Hospodářství: Tato zemně je soběstačná, proto nemusí nic dovážet, naopak jejich ocel je vyhlášená a díky ní, si tato Země vydělává asi nejvic. Největší problém, je zde hlavně s tím, že je zde méně půdy vhodné k pěstování, vhodná půda, ale ale zase výrazně lepší než jinde.

Shugakure
- Tahle Země se skládá z: Iwagakure no Sato, Takigakure no Sato, Otogakure no Sato,…
Populace a území:  Shugakure, je Země, která je svou rozlohou asi stejně velká jako Joshigakure. Poměrně velkou část této vesnice tvoří roviny a rozlehlé louky. Proto je tato zemně ohledně hospodářství velmi vyspělá. V tété Zemi, se také nachází velké vodopády. Zemně je díky dobrým podmínkám asi hospodářsky nejlépe zdatná. Shugakure je proslulá svou nesrovnatelnou flórou a faunou. Jejich populace je koncentrovaná po celém území, díky příznivým podmínkám. Většinu vybavení a materiálů na něj kupují od Joshigakure, se kterou mají neutrální vztah.
Hospodářství: Díky svým podmínkám, tato Země disponuje velikým bohatstvím a také největšímy zásobami potravin. Proto, když je někde nedostatek, tak se obrátí přesně na tuto zemi.

Yumagakure - Tato země se skládá pouze z bývalé Kirigakure a pár dalších ostrovů, které byly poblíž Kirigakure. Populace a území: Yumagakure je nejmenší ze všech tří zemí. Avšak jedna z nejnebezpečnějších.  Krajinu Yumagakure převážně tvoří lesy,hory, ale občas i údolí. Kvůli poměrně častým dešťům je zde půda velmi úrodná. Proto každá rodina má jídla na rozdávání. Ačkoli by díky jídlu mohli poměrně dost vydělávat tak nic ze své země nevypouštějí. Avšak nemyslete si, že zde žijí tlustá prasata. xD Obyvatelé těchto zemí se nezabydlí jen tak. Každý z nich si vždy svůj příbytek postaví někde na skrytém místě. A to z důvodů častých válek na jejich územích. Yumagakure též má možná nejlépe vycvičenou armádu. Jelikož se jedná o veterány z deštné (Amegakure). K nim též patří zbytky lidí, kteří zažili krvavou mlžnou a chtějí v tomto režimu pokračovat. Tato země je, ale též místem pro spoustu trestanců, ale dokonce nukeninů. Jediné podmínky jsou umět bojovat a poslouchat vůdce. Systém Yumagakure má pouze jednu hodnost a to Yumakage. Všichni lidi co mají talent bojovat se třídí mezi úrovně. (S/A/B/C/D) Žádná akademie zde není. A tak se s geniny tu nemazlí. Pokud chcete mistra musíte si ho najít a při vašem pátrání nemusíte ani přežít.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 26. 09. 17

Zobrazit informace o autorovi http://ns-return.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru